menusearch
ciitoo.ir

راز جوان بودن و جوان به نظر رسيدن براي هميشه فاش شد!

جستجو
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۵:۵۶
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ جمعه
(0)
(0)
راز جوان بودن و جوان به نظر رسيدن براي هميشه فاش شد!
راز جوان بودن و جوان به نظر رسيدن براي هميشه فاش شد!


راز جوان بودن و جوان به نظر رسيدن براي هميشه فاش شد

 

 


هر موجود زنده مي خواهد به هر قيمتي طول عمر خود را افزايش دهد. با کمال تعجب ، اين انسانها نيستند که با وجود توانايي در ساختن داروها و انجام جراحي هاي پيچيده مانند در اعضاي بدن ، به هنر بقا تسلط پيدا کرده اند. آيا ايده زندگي ابدي براي شخصي که در قرن بيست و يکم زندگي مي کند غيرممکن و مضحک به نظر مي رسد؟ ظاهراً طول عمر بشر در دهه هاي اخير به طرز چشمگيري افزايش يافته است ، بنابراين اين واقعيت را دارد که زندگي و ذهنيت فعلي ما به ما در افزايش طول عمر متوسط کمک کرد. اگرچه سطح استرس به دليل رقابت زياد ، مسائل اجتماعي و مشکلات زيست محيطي جهاني تشديد شده است ، اما نتوانست به گرايش مثبت مداخله کند و اکنون خوشحاليم که مي گويم به کشفیات جديد و درک مکانيسم هاي ماندگاري و سلامتي عالي رسيده ايم. نه تنها دانشمندان و محققان و پزشکان از عواملي که تعيين کننده کيفيت زندگي و طول عمر يک انسان است آگاه هستند ، بلکه افراد عادي نيز از دسترسي آسان به اطلاعات ارزشمند در رابطه با سبک زندگي سالم ، قدرت ذهن و هوش برخوردار هستند. اين روزها اعتراف مي کنيم که بدن و  ذهن پيوند خورده است و هر دو بايد از طريق پيشگيري و مداخله به موقع پزشکي در صورت لزوم از آن مراقبت هاي خوبي انجام دهند. تمايل به استفاده از روشهاي پيشگيرانه و نه مقابله با بيماريهاي روحي يا جسمي بسيار شگفت انگيز است و به افراد امکان مي دهد تا به طور کلي ديدگاه کاملاً جديدي نسبت به زندگي داشته باشند. پيشگيري مهمترين زندگي براي زندگي شاد و مسالمت آميز بدون مسکن ، بيش از هزينه هاي بالاي پزشکي ، اتلاف وقت و افسردگي است. بيماريهاي مکرر مزمن و همچنين مشکلات جزئي بهداشتي باعث ايجاد هرج و مرج ، مختل کردن برنامه هاي زندگي فرد مبتلا مي شود که باعث مي شود بيمار دچار احساس افسردگي شود. افسردگي و طرز فکر منفي حالت تخريب را روشن مي کنند و سيستم هاي بدن ديگر در صورت عدم درمان پزشکي ديگر نمي توانند عملکردي داشته باشند. متأسفانه ، فرهنگ غربي به مردم ياد نمي دهد که چگونه از نيروي ذهني براي دستيابي به سلامت عالي استفاده کنند ، که به نظر من يک حذف جدي است. مردم پول زيادي را صرف جراحي هاي پلاستيک و درمان هاي زيبايي مي کنند تا جوان به نظر برسند ، اما در داخل آنها خيلي پير هستند که قادر به توليد انرژي جواني نیستند که جواني را تعريف مي کند. آيا مي خواهيد در قلب جوان بمانيد و با چروک هاي طبيعي زيبايي خود جوان به نظر برسيد؟ ذهن سالم پايه اي براي ظاهر خوب و سلامتي عالي شماست!

 

هر وقت صحبت از مفاهيم جواني ابدي است ، چيزي جز ترسيم خط ضخيم بين بدن و ذهن وجود ندارد. هر دو بسيار مهم هستند و در جواني ظاهر مي شوند. يک چهره جوان بعد از عمل ممکن است در عکس ها بسيار عالي به نظر برسد ، اما در زندگي واقعي ، با شانه هاي شيب دار ، وضعيت بد ، پياده روي سنگين و...  بيشترين روحيه بدبينانه و کم اعتماد به نفس که بيشتر طرفداران جراحي پلاستيک مشهور هستند ، بهم خواهد خورد. اولين قدم براي جوان شدن دوباره بازگشت به خود و يادگيري اهداف زندگي شما است. به محض اینکه عاشق خود شدن را آغاز کنید، متوجه تحولات جادويي خواهيد شد که در ذهن و بدن شما اتفاق مي افتد. با تغيير نگرش ساده ، شما شروع به انتخاب غذاهاي خوب خواهيد کرد و مطمئناً خوش بين تر و سرزنده تر خواهيد شد.

 

شما نمي توانيد جوان به نظر برسيد در حالي که احساس پير شدن در درون داريد. بدن و روح هميشه با هم جمع مي شوند؛ بنابراين يک رويکرد جامع و هماهنگ به زندگي فقط مي تواند شما را به چشمه جوانان ابدي ، پذيرش خود و خوشبختي سوق دهد. هنگامي که ياد گرفتيد با بدن و ذهن خود در ارتباط باشيد ، به برخي از قدرتمندترين ابزارهاي جوان سازي و بهبودي طبيعي دنيا که نمي توانيد در مطب پزشک يا داروخانه محلي خود بيابيد ، دسترسي خواهيد داشت. تا آنجا که در مورد طب غربي ، بيشتر در تسکين علائم است تا بهبودي واقعي. با وجود اين ، راه حلهاي سريع به نجات جان انسان کمک مي کند ، مردم را وادار به تسلط بر مهارتهاي اساسي زندگي سالم نمي کنند و به معناي واقعي کلمه وعده زندگي بدبختي را مي دهند که بدون مصرف دارو روزانه و مداخلات منظم پزشکي غيرممکن است.

من معتقدم بدن انسان يک مکانيزم هوشمند است که قادر به بهبودي خود و بدون کمک اضافي از خارج است. ظاهرا ، هيچ کس نمي تواند در مورد مزاياي ماساژ درماني يا طب سوزني شک کند ، هر دو ابزار کاملاً شگفت انگيز هستند. با اين حال ، اينها نبايد با مداخلات جراحي در همان رده قرار بگيرند ، زيرا هدف از اين کار پيشگيري از بيماري ها ، عدم برخورداري از ويژگي هاي شخصي است که به بدن وي بي احترامي مي کند و به اصول اوليه شيوه زندگي سالم توجه نمي کند. هوشمندي ، کوشا بودن ، حس تناسب ، مهرباني ، فروتني و اخلاص باعث مي شود جوان، زيبا ، سالم و لطیف به نظر برسيد در حالي که عصبانيت ، لجاجت ، حسادت و خودخواهي باعث مي شود چهره شما با گذشت سالها تغيير کرده و به يک ماسک شيطاني تبديل شود. آنها مي گويند شما هميشه در سن 40 سالگي چهره اي را کسب مي کنيد که شايسته آن هستيد.


آيا براي اطمينان از رشد تدریجی خود ، به طور مداوم روي روح و روان خود کار مي کنيد؟ همه پير شدن عالی را دوست دارند. با استفاده از اين تکنيک هاي حيرت انگيز ، جواني کنید و جوان بمانید . به پتانسيل کامل جسمي و معنوي خود براي رسيدن به سعادت برسيد

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
پرسش های متداول
مجوزهای سازمان
قوانین و مقررات سازمان
آخرین مطلب