menusearch
ciitoo.ir

چگونه به صورت طبیعی لبانی صورتی داشته باشیم ؟

جستجو
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۵:۲۱
۱۳۹۸/۹/۲۳ شنبه
(1)
(0)
چگونه به صورت طبیعی لبانی صورتی داشته باشیم ؟
چگونه به  صورت طبیعی لبانی صورتی داشته باشیم ؟


چگونه به طور طبیعی لبانی صورتی داشته باشیم؟

 بیشتر مردم فکر میکنند که نمیشود به طور طبیعی لب هایی صورتی داشت، در صورتی که این امر بسیار ساده است.

درمان های خانگی بسیاری وجود دارد که میتواند به شما کمک کند. ما برایتان 9 راه آسان و امتحان شده را به اشتراک میگذاریم تا بتوانید به طور طبیعی لب هایی صورتی داشته باشید. به خاطر داشته باشید برای رسیدن به نتیجه باید کوشا باشید.


1- آب لیمو

 

 

 

اولین راه خانگی به وسیله ی شکر و لیمو است. یک برش نازک از لیمو را ببرید و روی آن مقداری شکر بریزید، و لب ها را هر روز با آن ماساژ دهید. این روش به خوبی جواب میدهد زیرا، لیمو خاصیت سفید کنندگی دارد و میتواند رنگ را به لبان شما باز گرداند، و شکر هم عمل لایه برداری را انجام میدهد و سلول های مرده را از روی پوست بر میدارد.


2- لب های خود را مرطوب نگه دارید

 

 

پوست لب شما از موادی روغنی تشکیل شده، اگر میخواهید لب هایی سالم و درخشان و در نتیجه صورتی داشته باشید باید به حفظ این روغن توجه کنید، زمانی که در خانه هستید برای مرطوب نگه داشتن لب ها میتوانید از وازلین یا بالم لب استفاده کنید، در زمان های دیگر نیز، برق لب و روغن کاکائو مفید است، مرطوب نگه داشتن لب ها باعث میشود تا لبها نرم و خوشرنگ باشند.


3- مخلوط دانه های انار و شیر

راه کارآمد دیگر برای روشن کردن لب های تیره و افتاده، مخلوط انار و شیر است، شما میتوانید با این مخلوط زیبایی رابه لب های خود باز گردانید، دانه های انار را جدا کنید و با مقداری شیر مخلوط کنید، و این ماسک را هر روز روی لب ها اعمال کنید، خواهید دید که لب های شما به مرور پرتر و خوش رنگ تر خواهند شد، نکته قابل توجه در مورد ین درمان این است که، هیچ گونه ضرری ندارد، و میتوانید دانه های انار را از بعضی عطاری ها نیز تهیه کنید.


4- آب خیار

 

 

این یک راه دیگر برای کاهش تیرگی لب های شماست، برای این روش کافیست برشی از خیار را روی لب های خود قرار دهید، و به نرمی روی لب های خود ماساژ دهید و اجازه دهید تا لب ها مرطوب شوند، این کار را به مدت 5 دقیقه، هر روز انجام دهید تا تاثیر مثبتش را روی لب هایتان ببینید.


5- مخلوط توت فرنگی

توت فرنگی داری خواص بسیاری برای روشن شدن پوست لب ها است، کاری که شما باید انجامدهید این است که یک توت فرنگی له شده را با ژل آلوئه ورا و مقداری عسل مخلوط کنید و ان را به مدت 5 دقیقه روی لب هایتان قرار دهید ، سپس بشویید، و بعد از آن از بالم لب استفاده کنید تا لب هایتان خشک نشوند، این ماسک به علت مواد معدنی و ویتامین های موجود درتوت فرنگی بسیار تاثیر گذار است و لب های شما را صورتی و براق تر خواهد کرد.


6- مخلوط شکر، روغن بادام، عسل

 

 

 

کاری که برای تهیه ی این ماسک باید انجام دهید این است که، عسل، شکرف و کمی روغن بادام یا زیتون را با هم مخلوط کرده و آن را روی لبهایتان قرار داده و به مدت 10 دقیقه ماساژ دهید، از نتیجه ی آن شگفت زده خواهید شد.

    از مهم ترین دلایلی که خانم ها لب هایی خسته و بی رنگ دارند این است که آنها آرایش خود را قبل از رفتن به رخت خواب پاک نمی کنند، از این ماسک لب میتوانید بعد از پاک کردن آرایشتان، بر روی پوست خود نیز استفاده کنید، این ماسک را به وسیله ی توپ پنبه ای روی پوست خود ماساژ دهید.

 

8- لایه برداری به وسیله ی مسواک

شما همچنین میتوانید با استفاده از مسواک به لب هایی صورتی دست پیدا کنید، به این صورت که هر شب بعد از مسواک نمودن دندان ها، مسواک را به لب های خود نیز بکشید، البته برای این کار لازم است که برس مسواکتان کاملا نرم باشد، این کار پوست های خشک لب ها را جدا میکند و فرم بهتری به لب ها میدهد، و آنها را تازه تر نشان میدهد.


9- از سیگار دوری کنید

 

 

سیگار نه تنها سلامت شما را به خطر می اندازد، بلکه لب های شما را نیز تیره میکند، بهتر است از نوشیدنی های رنگ دار مانند چای و قهوه نیز کمتر استفاده کنید.


در نتیجه

 

کافئین یکی از دلایل به وجود آورنده ی لب های تیره است، از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید جلوگیری کنید، اشعه های یو وی باعث افتادگی پوست لب میشوند، برای جلوگیری از این اتفاق باید قبل از قرار گرفتن در آفتاب از بالم لب با حد اقل SPF 15 استفاده کنید، از خوردن لب هایتان جلوگیری کنید زیرا باعث خشک شدن لب ها و ترک برداشتن آنها میشود، از مواد غذایی معدنی و ویتامین دار برای تغذیه خود استفاده کنید، میوه ها و سبزیجات منابع خوبی برای این ویتامین ها هستند،به خصوص از خواص میوه ها بهره بگیرید. نوشیدن در روز 8 لیوان آب باعث میشود که پوستتان نرم تر و از خشکی لب ها جلوگیری میکند.

 

 لب صورتی طبیعی
چگونه به صورت طبیعی لبانی صورتی داشته باشیم؟
 لبانی صورتی طبیعی
لیمو ترش
هدر سایت
پرسش های متداول
مجوزهای سازمان
قوانین و مقررات سازمان
آخرین مطلب