menusearch
ciitoo.ir

ویژگیهای کتاب مناسب کودکان

جستجو
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۷:۵۴
۱۳۹۸/۱۰/۸ یکشنبه
(2)
(0)
ویژگیهای کتاب مناسب کودکان
ویژگیهای کتاب مناسب کودکان

چهار ویژگی کتاب خوب برای کودکان

 

کتاب خوب کودکان، کتاب خوب، خصوصیات کتاب کودکان

نوشتن کتاب کودک کار آسانی نیست مواردی وجود دارد به دلیل حساس بودن کوکان باید در نظر گرفته شود . اما این امر بسیاری از بهترین نویسندگان کتاب در جهان را برای نوشتن آنچه می خواهند باز نداشته است . بنابراین ، این نیز نباید شما را باز دارد. برای کمک به شروعی درست ، در اینجا چهار ویژگی از کتاب های خوب کودکان وجود دارد که ممکن است برای شما نیز مفید باشد.


1. کتاب های کودکان ایده وموضوع ساده ای دارند.

 

ویژگی کتاب خوب کودکان، کتاب کودکان، کتاب خوب


کتاب های کودکان دارای توطئه ها و زیر مجموعه های پیچیده نیستند (بیشتر آنها). همچنین ، آنها شخصیت ها یا موقعیت های واقعی دارند. هر موضوعی که در کتاب کودکان اتفاق می افتد - مگر اینکه یک خیال پردازی یا یک افسانه باشد - در زندگی واقعی اتفاق می افتد.

 

    2. کتاب های کودکان دارای شخصیت های واقعی هستند.

 

ویژگی کتاب کودکان، کتاب کودکان، کتاب خوب

 

شخصیت های کتاب های کودکان حتی در افسانه ها واقعی به نظر می رسند. این شخصیت ها مانند کودکان اشتباه می کنند و چیزهایی را یاد می گیرند. شخصیت ها با جلوتر رفتن داستان ، از نظر جسمی و عاطفی رشد می کنند.

 

   3. کتاب های کودکان از درس های اخلاقی تشکیل شده است.

 

ویژگی کتاب کودکان، کتاب خوب، کتاب کودک

مهمترین چیز در مورد کتاب های کودکان این است که آنها درس اخلاق را برای خوانندگان آن می گذارند. هر داستان یک درس دارد که نه تنها به کودکان بلکه به بزرگسالانی که آنها را می خوانند نیزیاد دهد. این درس های ساده و به راحتی قابل فهم است. مثالهای: "دروغ نگو" ، "فریب نخور" یا با خواهر و برادرت دعوا نکن ". داستانهای کودکان اغلب قابل پیش بینی نیست. داستان ها می توانند کودکان را به فکر و تحلیل اوضاع سوق دهند.

 

    4. کتاب های کودکان با متن های بزرگ و قابل خواندن و تصاویری که کودکان را جذب می کند.

 

کتاب مناسب کودکان،کتاب کودک، ویژگی کتاب کودکان

کودکان خوانندگان بصری هستند ، به ویژه خوردسالان. آنها حتی اگر بتوانند داستان را بخوانند و درک کنند ، به تصاویر زیاد را دوست دارند. بنابراین ، کتاب خوب کودکان دارای تصاویرزیادی است که می تواند به راحتی توجه کودکان را به خود جلب کند یا جلب توجه کند. این تصاویر کودکان را به  هیجان می آورد ، بنابراین کودکان خواندن را ادامه می دهند ، مشتاقانه می دانند که چه اتفاقی خواهد افتاد (یا تصاویر بعدی چه شکلی هستند). علاوه بر این ، اگر کلماتی که می خوانید مصور شده باشند همیشه جالب تر است. همچنین ، متن کتاب های کودکان باید به اندازه کافی بزرگ باشد ، بنابراین خواندن آنها برای آنها آسان خواهد بود

 

 

 

 


 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
پرسش های متداول
مجوزهای سازمان
قوانین و مقررات سازمان
آخرین مطلب