menusearch
ciitoo.ir

راهکاری موثر برای ادامه دادن به ورزش برای بدنی سالم تر

جستجو
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۴:۲۴
۱۳۹۸/۱۰/۲۷ جمعه
(1)
(0)
راهکاری موثر برای ادامه دادن به ورزش برای بدنی سالم تر
راهکاری موثر برای ادامه دادن به ورزش برای بدنی سالم تر

چطور از ورزش کردن لذت ببریم ؟!

 

راه های لذت بردن از ورزش، لذت بردن از ورزش صبح گاهی، ورزش کردن و لذت بردن، ورزش صبح گاهی


نظریات زیادی درباره ی ورزش کردن و راه هایی که می توانند به آسان تر شدن تحمل ورزش های سخت و سنگین کمک می کنند وجود دارد، اما متخصصین می گویند که ساده ترین راه مخصوصا برای کسانی که قصد دارند تازه ورزش کردن را شروع کنند این است که بر تمریناتی تمرکز کنند که از آن لذت می برند.
مردم معمولا ورزش کردن را پیچیده می کنند و برای ورزش کردن برنامه های بسیار بلند پروازانه ای می ریزند در حالی که بهترین کار این است که ورزشی را انجام دهید که از آن لذت می برید. مهم ترین عامل تعیین کننده در مورد این که آیا افراد برنامه ی ورزشی جدیدشان را ادامه می دهند یا نه؟ میزان لذتی است که از آن میبرند و تنها کسانی بعد از گذشت یک سال همچنان به کردن ادامه می دهند که می گویند از آن لذت می برند .

پیاده روی راه آسانی برای لاغری (کلیک کنید)

تحقیقات انجام شده نشان می دهند که خیلی از افراد حتی اگر وزن کم نکنند یا به هیکل دلخواهشان نرسند باز هم از دیگر فواید ورزش کردن از جمله کاهش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی –عروقی و حتی آلزایمر بهره مند می شوند و بسیاری از مربیان می گویند که موفق ترین افراد کسانی هستند که از حضور از محیط باشگاه لذت می برند، به این ترتیب اگر دوست ندارید صبح زود بیدار شوید یا بلافاصله بعد از بیدار شدن فعالیت کنید لزومی ندارد حتما خودتان را به ورزش صبحگاهی وارد کنید .
اگر می خواهید به باشگاه رفتن و ورزش کردن عادت کنید، باید ورزشی را انتخاب کنید که از آن لذت می برید. بعضی افراد به وزنه زدن علاقه دارند و بعضی دیگر از حرکات کششی و ژیمناستیک لذت می برند، پس بهتر است مخصوصا در ابتدای کار بر ورزش هایی تمرکز کنید که از آن لذت می برید و به این ترتیب کاری بسیار مفید و در عین حال لذت بخش را به برنامه ریزی روزانه تان وارد کنید.

 

هدر سایت
پرسش های متداول
مجوزهای سازمان
قوانین و مقررات سازمان
آخرین مطلب