menusearch
ciitoo.ir

4 ترفند اساسی برای از دست دادن وزن و پایبند بودن به رژیم

جستجو
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۱:۵۴
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ دوشنبه
(0)
(0)
4 ترفند اساسی برای از دست دادن وزن و پایبند بودن به رژیم
4 ترفند اساسی برای از دست دادن وزن و پایبند بودن به رژیم

4 ترفند اساسی برای از دست دادن وزن و نگه داشتن رژیم طولانی مدت

 

رژیم لاغری سریع رایگان،رژیم لاغری دخترانه، رژیم لاغری 7 روزه، جدیدترین رژیم لاغری سریع، رژیم لاغری رایگان، رژیم لاغری شکم، رژیم لاغری سریع و موثر، رژیم لاغری دکتر کرمانی، رژیم لاغری سریع رایگان، رژیم لاغری دخترانه، رژیم لاغری 7 روزه، جدیدترین رژیم لاغری سریع، چگونه با سماق لاغر شویم،چگونه در خانه لاغر شویم،چگونه لاغر شویم بدون رژیم، چطور لاغر بمانیم، چگونه لاغر شویم و لاغر بمانیم، چگونه با ورزش لاغر شویم، چگونه لاغر شوم، چگونه غذا بخوریم تا لاغر شویم


کاهش وزن به اندازه کافی سخت است. حفظ وزن ایده آل شما یک چالش بزرگتر است. نکته جالب در مورد رژیم غذایی این است که موانع حتی پس از گذشت مدتی از رژیم باقی می مانند. مهم نیست که این یک رژیم سریع 3 روزه باشد یا برنامه 6 ماهه طولانی تری داشته باشید ، پس از ترک رژیم ، موانع واقعی شروع می شود.

اولین اشتباهی که اغلب رژیم های غذایی مرتکب شده اند این است که چگونه آنها به سرعت به عادت های بد غذایی خود بازگشتند و بدین ترتیب وزن خود را از دست داده اند. برای ماندن در مسیر درست ، کاهش و اعتدال همیشه اهمیت خواهد داشت. این چند مرحله ساده را امتحان کنید و خواهید فهمید که کنترل خیلی بهتری از عادت های غذایی خود دارید.


1. غلات سالم را انتخاب کنید

 

دانه های غلات منبع خارق العاده فیبر هستند. سپس دوباره ، آن را نیز یک منبع سنگین کربوهیدرات است. همانطور که شاید خیلی خوب بدانید ، کربوهیدرات ماده چربی همه جانبه است. اکنون ، لازم نیست که دانه ها را با توجه به این ارتباط با کربوهیدرات ها دانه ها را از بین ببرید. کاری که می توانید انجام دهید این است که در عوض انواع سالم تری را انتخاب کنید ، بنابراین همیشه می توانید انواع کم چربی را انتخاب کنید. اگر نمی توانید بدون دانه های غلات  باشید ، وعده غذایی خود را حداقل به یک تا دو در روز محدود کنید.


2. از شکر خودداری کنید

 

بله ، این قطعاً دشوار است ، به خصوص آنچه که با آن همه رفتارهای دلپذیر که منتظر شما هستند بعد از یک وعده غذایی کامل. خوب ، گزینه های شیرین دیگری نیز وجود دارد - گزینه های طبیعی و شیرین - که می توانید مانند میوه ها و ماست کم چرب مصرف کنید. به یاد داشته باشید ، شکر شما را به سمت ذخیره چربی سوق می دهد ، و شما چربی نمی خواهید. بنابراین گذشته از کیک و شیرینی ، زمان آن فرا رسیده است که چای و نوشابه های شیرین شده را با طراوت تر و سالم تر مانند آب جایگزین کنید.

 

در یک ماه دونده حرفه ای شوید(کلیک کنید)


3. پروتئین ها و سبزیجات را جمع کنید

 

از آنجا که ما قبلاً در مورد اصلاح کربوهیدرات ها و مصرف قند شما بحث کرده ایم ، اجازه دهید در مورد آنچه در عوض باید بخورید ، بحث کنیم. گوشت و سبزیجات همیشه ترکیب خوبی هستند. پروتئین مورد نیاز بدن را برای شما فراهم می کند و به شما کمک می کند چربی را که بعد از تمام میان وعده های نیمه شب ذخیره کرده اید ، بسوزانید. دستور العمل های بسیار خوبی نیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید ، بنابراین به هیچ وجه نباید سریع خسته کننده باشید.


4. آهسته بخورید

با خوردن آرام ، به معنای آهسته جویدن است. مطالعات نشان داده است که جویدن سریع غذا ، خیلی خوب غذا را خورد نمی کند ، که می تواند در آینده نزدیک به سوء هاضمه منجر شود. گذشته از آن ، سیگنال هایی از معده شما می گویند که در حال حاضر سفر کاملی با سرعت بسیار کندتر به مغز شما است. به این ترتیب ، تا زمانی که اطلاعات ثبت می شود ، شما قبلاً بیش از حد خورده اید.

وعده غذایی خود را مرتب کنید ، به آرامی بجوید ، تا سیستم های شما در همگام سازی کار کنند تا به شما بگویند که  قبل پر شدن به شما اطلاع دهند. در خوردن لذت  زیادی وجود خواهد داشت ، اما وقتی بدن شما به شما گفت متوقف شوید ، به آن توجه کنید وخوردن را متوقف کنید.

 

هدر سایت
پرسش های متداول
مجوزهای سازمان
قوانین و مقررات سازمان
آخرین مطلب